Xiaomi Robot Vacuum E10 Robotický vysávač

Naposledy upravené:

Robotický vysávač Xiaomi E10 je najlacnejším základným modelom z radu robotických vysávačov Xiaomi 2023, ale aj tak sa dá použiť na udržiavanie poriadku v malej domácnosti.

Výhody

  • Batéria s kapacitou 2500 mAh
  • 110-minútový prevádzkový čas
  • Sacia sila 4000 Pa
  • 400 ml prášku 200 ml nádrž na vodu
  • Výška 8 cm
  • 1,6 cm prekonávanie prahov
  • Detekcia schodov

Dostupný u predajcu

roboticky-vysavac.sk
alza.sk
tpd.sk
planeo.sk
andreashop.sk

Funkcie čistenia

Robotický vysávač Xiaomi E10 má sací výkon 4000 Pa, čo je presne to isté ako „veľké“ vysávače. Sací výkon sa dá nastaviť v 4 rôznych nastaveniach podľa rôznych potrieb, takže dokáže upratať prach a nečistoty z každého miesta. 200-mililitrová nádržka na vodu dávkuje vodu v 3 nastaveniach, aby sa zabránilo namočeniu podlahy.

Batéria a prevádzkový čas

Má batériu s kapacitou 2500 miliampérhodín, ktorá umožňuje 110 minút čistenia v normálnom režime.

Navigácia

Robotický vysávač Xiaomi E10 je veľmi nízky robotický vysávač s výškou len 8 cm, takže sa zmestí aj pod nízky nábytok. Dokáže sa však dostať aj cez 1,6 cm vysoké prahy alebo koberce a rozpozná, či sú pred ním schody, čím zabráni pádom a prípadným zraneniam.

Nie je vybavený laserovým navigačným systémom LIDAR, ale gyroskopom, ktorý pomáha pri určovaní polohy, 3 snímačmi stien a 2 protikolíznymi snímačmi. Vďaka inteligentnému plánovaču trasy a cik-cak metóde čistenia účinne pokrýva celý čistený povrch.

Kontrola

Pomocou aplikácie Mi Home ho môžete ovládať, naprogramovať čas čistenia, ovládať sací výkon alebo dokonca sledovať proces čistenia v reálnom čase. Podporuje aj služby Amazon Alexa a Google Assistant, takže mu môžete dávať aj hlasové príkazy.

Nielenže môžeme s vysávačom komunikovať, ale po aktivácii tejto funkcie vysiela aj hlasové upozornenia. Napríklad vás bude informovať o pozastavení upratovania, spustení nabíjania, spustení naplánovanej úlohy.

Zverejnenie výrobku na trh a cena

Robotický vysávač Xiaomi E10 je teraz k dispozícii na Slovensku, v súčasnosti za približne 150 EUR.

Ak vás zaujímajú ďalšie typy robotických vysávačov, určite si pozrite naše nezávislé vyhľadávanie robotických vysávačov na rok 2023!