EarFun Air Pro 3 – nový obľúbený produkt zákazníkov

Nové bezdrôtové slúchadlá EarFun Air Pro 3, ktoré boli predstavené začiatkom tohto roka, prinášajú v roku 2023 revolúciu na trhu so slúchadlami TWS (true wireless sound) základnej úrovne. Značka EarFun, ktorá na scénu prišla s audio produktmi, nás presvedčila o tom, že pri nižšej cene netreba robiť kompromisy v kvalite.

Earfun Air Pro 3

Kľúčové vlastnosti

  • aktívne potlačenie hluku
  • bezdrôtové nabíjanie
  • výdrž batérie 9 hodín
  • dotykové ovládanie
  • špecializovaná aplikácia na prispôsobenie
  • pripojenie k dvom zariadeniam súčasne

Dostupné u predajcu

alza.sk


Slúchadlá EarFun Air boli v roku 2020 jedným z cenovo najvýhodnejších zariadení na trhu. Bola to perfektná voľba medzi základnými, ale zároveň kvalitnými produktmi, najmä ak sa vám cena Apple AirPods zdala prehnaná, no napriek tomu ste hľadali skvelo znejúce bezdrôtové slúchadlá, u ktorých sa neočakávalo, že sa za pár mesiacov pokazia. EarFun Air pro 3, ktoré mali premiéru vo februári tohto roka, toto všetko prinášajú, ale v lepšej kvalite ako by ste čakali.

Individuálny zvukový zážitok

Slúchadlá sú vybavené pomerne silnými basami, čo je dobrá správa, ak máte radi dominantné, hlboké zvuky. Pomocou mobilnej aplikácie, ktorá je k slúchadlám dostupná, si však môžete ľahko upraviť tón zvuku a plne si prispôsobiť nízke, stredné a vysoké pásmo podľa vlastných potrieb.

Malé slúchadlá s veľkou výdržou

Za zmienku stojí aj výdrž batérie slúchadiel, ktorá je 9 hodín používania a 36 hodín nabíjania v púzdre. Nemusíte sa teda obávať, že by ste na dlhších cestách zostali bez hudby alebo podcastov. Ako sa dá od produktu 2023 očakávať, EarFun Air Pro 3 sú 100 % bezdrôtové, takže ich môžete nabíjať bez káblov.

Jednoduché používanie

Šikovné je aj to, že ich môžete pripojiť k dvom zariadeniam súčasne. Ak teda napríklad sledujete video na jednom zariadení a pozastavíte ho a potom spustíte skladbu na druhom, slúchadlá sa medzi nimi automaticky prepnú.

Samotné slúchadlá EarFun Air Pro 3 sa ovládajú dotykom, pričom snímajú naše rôzne príkazy na základe toho, koľkokrát sa dotkneme slúchadiel a na ktorej strane.

Aktívne potláčanie hluku

Aj keď majú aktívne potláčanie hluku, nedosahujú kvalitu špičkových slúchadiel TWS – za danú cenu by ste to ale ani neočakávali. Znižujú okolitý hluk, ale úplne ho neblokujú a nízke frekvencie tlmia lepšie ako vyššie.

Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality 

Azda najväčšou prednosťou bezdrôtových slúchadiel EarFun Air Pro 3 je, že všetky tieto schopnosti ponúkajú za pomerne nízku cenu. V období zverejnenia tohto článku ich môžete získať za približne 75-100€ a pritom v mnohých ohľadoch dokážu poskytnúť toľko a tak kvalitne ako ich trikrát drahší konkurenti.